ТОВ "Инвест Премекс" - офіційний та ексклюзивний представник концерну "Sensus Metering Systems" на Україні, більше 17 років постачає прилади обліку води та тепла, здійснює метрологічну повірку приладів обліку води: тахометрических, індукційних і ультразвукових; і приладів обліку тепла.

водолічильникі

ТОВ "Инвест Премекс" має проливний стенд для повірки водолічильників діаметром від Ду15 до Ду 100 мм включно. На перевірку приймаються прилади обліку води тахометричного типу всіх виробників діаметром від Ду15 до Ду250. Також приймаються на перевірку електромагнітні витратоміри, ультразвукові витратоміри. Проводиться сервісне обслуговування і ремонт всіх приладів, випущених заводами: "PREMEX" (Словаччина), "MEINECKE" (Німеччина), "SPX" (Німеччина), що входять в групу "Sensus Metering Systems"

теплолічильники

Сервісний центр ТОВ "Инвест Премекс" має лабораторію для повірки та сервісного обслуговування Теплообчислювач і стенд для повірки термометрів опору. У сервісному центрі проводиться перевірка теплолічильників наступних типів: "Сalmex-VKP", "Optimex", "Calmex Kompakt", "Calmex N2", "Calmex N4", "Pollustat", "Pollucom", "Kamstrup Multical", "Kamstrup Picocal "," Danfoss Sonocal "," SA-94 Aswega "," Січ "," Суперком "," Supercal "," Аква -МВТ "," Горинь "," Shlumberger CF-50 "," Shlumberger CF-Combi ".