Повторювач

 

ХарактеристикиОписДокументація

  • Модель: Повторювач

Застосування:
Повторювач - двонаправлений компактний модуль для організації автоматичного опитування лічильників (в фіксованих радіомережах методами обходу / об'їзду), який може працювати спільно з різними пристроями радіосистеми SensusRF:
1) повторювач - кінцева точка Sensus, наприклад лічильник iPERL;
2) повторювач - повторювач;
3) повторювач - Sensus SIRT;
4) повторювач - мережевий шлюз Sensus.
Повторювач спроектований для збору даних з лічильників води через певні інтервали часу або за запитом від терміналу, з можливістю спілкуватися на вимогу від фіксованого трансивера або мережевого шлюзу. Повторювачі працюють як ретрансляційні радіостанції для отримання даних від радіомодулів лічильників та їх передачі ручним терміналам або мережевим шлюзам, віддалених на великі відстані.
 
Відмінні особливості:
- максимальна кількість повторювачів в одному ланцюгу передачі сигналу радіосистеми SensusRF - до 7 штук;
- максимальна кількість кінцевих точок (лічильників) на один повторювач - 100 штук;
- автономне джерело живлення (літієва батарея, термін служби до 12 років);
- радіопротокол 868 МГц;
- потужність 25 мВт (868 МГц);
- ступінь захисту IP68;
- монтаж на стовпі або стіні за допомогою гвинтів / саморізів;
- налаштування інтерфейсу двостороння по радіоканалу;
- інтервал передачі: 4 рази на добу (за замовчуванням), сигнали тривоги передаються негайно (до 20 хвилин), опитування за запитом в будь-який час (передбачається не більше 1 разу на добу).
- відстань між кінцевою точкою (лічильником) або прийомним пристроєм і повторювачем становить до 500 метрів в умовах прямої видимості, в звичайних умовах при зовнішньому розміщенні - 100 ... 200 метрів, при складних умовах (наприклад, монтаж в колодязях) - 20 ... 100 метрів;
- відстань між двома повторювачами або між повторювачем і мережевим шлюзом становить не менше 1000 метрів в умовах прямої видимості.

ЗАМОВИТИ