M-BUS мережа

 

ХарактеристикиОпис

  • Модель: M-BUS

Застосування:

Мережі на базі шини M-Bus широко використовуються в країнах Європи для дистанційної передачі показників із лічильників води, газу, теплової та електричної енергії, встановлених як в житлових будинках так і на промислових об'єктах.
Всі пристрої мережі (лічильники) з'єднані паралельно двожильним витим кабелем і підключені до центрального пристрою, який керує роботою мережі - майстер M-Bus. Крім лічильників до мережі через відповідні адаптери можуть бути підключені аналогові або цифрові датчики (наприклад, температури, тиску, рівня тощо). Живлення всіх пристроїв мережі здійснюється від M-Bus майстра по тій же парі проводів.
У найпростішому випадку опитування можна проводити через персональний комп'ютер, підключений до мережі M-Bus через майстер RS232 <=> M-Bus (серія CMeX11S або CMeX13S). Більш інтелектуальні майстри можуть самостійно опитувати лічильники в заданий час і пересилати дані на віддалені ПК за допомогою вбудованого модему (серія CMe2100) або на виході M-Bus майстра отримати вихід в Ethernet (серія CMe3000) та ін.

ЗАМОВИТИ