HRI – модулі передачі імпульсів і даних

ХарактеристикиОписДокументація

  • Модель: Модуль HRI

Застосування:
HRI - це універсальний датчик, сумісний з лічильниками води багатьох типів, таких як: одно- і багатоструменеві, об'ємні і капсульні, сухохідні і мокрохідні лічильники води. Модуль HRI може бути встановлений на всі лічильники виробництва Sensus, які оснащені спеціальним HRI модулятором, що забезпечує безконтактну (індукційну) передачу обертів ролика в модуль.
Модулі HRI існують в двох варіантах виконання:
Імпульсний модуль HRI-P PulseUnit - передавач імпульсів з високою роздільною здатністю і можливістю визначення напрямку потоку. Ціна імпульсів може бути від 1 до 1000 літр / імпульс (визначається при замовленні).
Модуль передачі даних HRI-B DataUnit - електронний модуль з цифровим інтерфейсом має всі можливості імпульсного модуля PulseUnit, крім того може бути безпосередньо підключений до мережі M-Bus або до пристроїв з інтерфейсом MiniBus. Замовник може змінювати ціну імпульсу за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
Модуль HRI - це ідеальне рішення для автоматизованого безпомилкового знімання показників і їх передачі в теплообчислювачі, архіватори, пристрої дистанційної передачі показань і т.п.

Відмінні особливості:
- повна відсутність брязкоту контактів;
- можливість застосування з лічильниками багатьох типів (120, 820, 420, 420PC, 405S, 620, Meitwin, WPVD);
- безконтактний датчик обертання;
- надійний захист від зовнішніх магнітних полів;
- визначення напрямку руху потоку води;
- самодіагностика;
- відсутність впливу на метрологічні характеристики лічильника;
- простота монтажу (без порушення метрологічних пломб лічильника);
- термін служби батареї - більше 10 років;
- герметичний корпус (ступінь захисту IP68).

ЗАМОВИТИ