Ремонт та повірка теплолічильників і лічильників води

ТОВ "Інвест Премекс" - офіційний та ексклюзивний представник концерну "Sensus Metering Systems" в Україні, більше 25 років постачає прилади обліку води та тепла, здійснює метрологічну повірку лічильників води:

тахометрических, індукційних, ультразвукових і повірку лічильників тепла.

Повірка лічильників води

Лічильник води повинен бути повірений у встановлений термін на заводі-виробнику, у офіційного представника або в організації, уповноваженої на проведення подібних робіт. Міжповірочний інтервал визначається Сертифікатом затвердження типу засобів вимірювальної техніки. Після закінчення цього періоду має бути забезпечена перевірка (при необхідності ремонт) лічильника води в організації, яка уповноважена на проведення подібних робіт.

ТОВ "Інвест Премекс" має проливний стенд для повірки водолічильників діаметром від Ду15 до Ду 100 мм включно. На перевірку приймаються лічильники води тахометричного типу всіх виробників діаметром від Ду15 до Ду250. Також приймаються на перевірку електромагнітні лічильники і ультразвукові лічильники. Проводиться сервісне обслуговування і ремонт всіх приладів, випущених заводами: "PREMEX" (Словаччина), "MEINECKE" (Німеччина), "SPX" (Німеччина), що входять в групу "Sensus Metering Systems"

Повірка лічильників тепла

Після закінчення міжповірочного інтервалу, як правило, необхідно провести перевірку лічильника теплової енергії в організації, уповноваженої на проведення подібних робіт. Сервісний центр ТОВ "Інвест Премекс" має сертифіковану лабораторію для повірки та сервісного обслуговування Теплообчислювач і стенд для повірки термометрів опору. У сервісному центрі проводиться повірка теплолічильників наступних типів: "Сalmex-VKP", "Optimex", "Calmex Kompakt", "Calmex N2", "Calmex N4", "Pollustat", "Pollucom", "Kamstrup Multical", "Kamstrup Picocal "," Danfoss Sonocal "," SA-94 Aswega "," Січ "," Суперком "," Supercal "," Аква -МВТ "," Горинь "," Shlumberger CF-50 "," Shlumberger CF-Combi ".

Наші консультанти готові надати будь-яку інформацію, що цікавить Вас інформацію з усіх питань повірки лічильників води і тепла.

Також ми проводимо ремонт всіх несправностей або заміну приладів на нові відповідних гарантійних умовах.