Радіомодуль PulseRF

 

ХарактеристикиОписДокументація
  • Модель: PulseRF

Застосування:

Радіомодуль Pulse RF призначений для інтеграції лічильників, оснащених імпульсним виходом в радіомережу SensusRF. За допомогою радіомодуля можуть бути підключені будь-які лічильники з імпульсним виходом: води, тепла, електроенергії, газу і т.д. Радіомодуль передає дані отримані від лічильника через певні інтервали часу. Дані надходять в мобільний термінал Psion (при опитуванні обходом або об'їздом) або в мережевий шлюз (при опитуванні через фіксовану радіомережу). Пакет даних включає в себе поточні показання лічильника, отримані з імпульсів що надходять від лічильника, сигнали тривоги, показники в контрольний день та значення архіватора.

Відмінні особливості:

- радіопротокол 868 МГц;

- потужність 25 мВт (868 МГц);

- автономне джерело живлення (літієва батарея, термін служби до 15 років);

- ступінь захисту IP68;

- монтаж на стіні або стовпі за допомогою гвинтів / саморізів;

- дальність дії між кінцевою точкою (лічильником) і терміналом Psion становить в межах прямої видимості до 1 кілометра, в звичайних умовах - 100 ... 300 метрів, а при складних умовах (наприклад, монтаж в колодязях) - 20 ... 100 метрів;

- для збільшення відстані передачі показань від кінцевої точки (лічильника води) до терміналу Psion або мережевого шлюзу використовуються повторювачі в радіосистемі SensusRF.

ЗАМОВИТИ