HRI – модулі передачі імпульсів і даних

 

ХарактеристикиОписДокументація
  • Модель: Модуль HRI

Застосування:

HRI - це універсальний датчик, сумісний з лічильниками води багатьох типів, таких як: одно- і багатоструменеві, об'ємні і капсульні, сухохідні і мокрохідні лічильники води. Модуль HRI може бути встановлений на всі лічильники виробництва Sensus, які оснащені спеціальним HRI модулятором, що забезпечує безконтактну (індукційну) передачу обертів ролика в модуль.

Модулі HRI існують в двох варіантах виконання:

Імпульсний модуль HRI-P PulseUnit - передавач імпульсів з високою роздільною здатністю і можливістю визначення напрямку потоку. Ціна імпульсів може бути від 1 до 1000 літр / імпульс (визначається при замовленні).

Модуль передачі даних HRI-B DataUnit - електронний модуль з цифровим інтерфейсом має всі можливості імпульсного модуля PulseUnit, крім того може бути безпосередньо підключений до мережі M-Bus або до пристроїв з інтерфейсом MiniBus. Замовник може змінювати ціну імпульсу за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Модуль HRI - це ідеальне рішення для автоматизованого безпомилкового знімання показників і їх передачі в теплообчислювачі, архіватори, пристрої дистанційної передачі показань і т.п.

Відмінні особливості:

- повна відсутність брязкоту контактів;

- можливість застосування з лічильниками багатьох типів (120, 820, 420, 420PC, 405S, 620, Meitwin, WPVD);

- безконтактний датчик обертання;

- надійний захист від зовнішніх магнітних полів;

- визначення напрямку руху потоку води;

- самодіагностика;

- відсутність впливу на метрологічні характеристики лічильника;

- простота монтажу (без порушення метрологічних пломб лічильника);

- термін служби батареї - більше 10 років;

- герметичний корпус (ступінь захисту IP68).

ЗАМОВИТИ